iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Motoinformator

Jak rozpoznać auto z dużym przebiegiem?

2019-09-26 14:05:06

Piękny samochód w przystępnej cenie i w dodatku z niskim przebiegiem. Brzmi jak bajka. Takie „perełki” można często spotkać na rynku wtórnym, ale czy faktycznie opis danych technicznych samochodu idzie w parze ze stanem faktycznym? W większości przypadków nie!

Mimo iż właściciel auta zapewnia, o jak najlepszych parametrach auta, to jednak czasem mamy podejrzenia np. o cofniętym liczniku. Jak to sprawdzić?

 

Dobrym rozwiązaniem jest sprawdzenie numeru VIN. To prosta czynność, wystarczy odczytać numer VIN, czyli numer identyfikacyjny pojazdu i wyszukać go w Internecie lub na rządowej stronie internetowej historiapojazdu.gov.pl.

 

Kolejną rzeczą, która powinna zwrócić naszą uwagę jest stan ogólny samochodu. Spójrzmy na przód auta. Odpryski lub zmatowienia nie świadczą o młodości pojazdu. Również stan reflektorów może zdradzić wiek i dystans przejechanych kilometrów, podobnie jak słupki przy szybie.

 

Nie wszyscy wiedzą, ale niektóre elementy we wnętrzu samochodu np. popielniczka lub elementy przy światłach mają wytłoczoną datę produkcji. A z tym trudno dyskutować. Jeśli spotkamy różne daty na kilku częściach, prawdopodobnie oznacza to, że któryś element był wymieniany.

 

 W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl