iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Na ślubnym kobiercu

Jak samemu udekorować salę weselną?

2019-10-25 14:12:22

W zależności od sali i indywidualnego gustu udekorowanie sali weselnej może być zarówno bardzo proste, jak i bardzo trudne. Nie zawsze starcza budżetu na wynajęcie specjalistów, a czasem to państwo młodzi mają swoją wizję, którą chcą wykorzystać.

Dekorowanie sali najczęściej przy pomocy przyjaciół może być naprawdę dużą frajdą. Znacznie łatwiej będzie, jeśli już na etapie wyboru sali o tym pomyślimy. Gdy planujemy samodzielnie dekorować pomieszczenie, postarajmy się wybrać ładną salę, dzięki temu nie będzie ona wymagać wielkiej pracy. Wówczas wystarczy zaledwie parę elementów dekoracyjnych, by ceremonia wyglądała ładnie.

 

W zależności od tego, w jakim stylu ma odbyć się wesele, mamy mnóstwo rodzajów dekoracji do wykorzystania. Począwszy od papierowych, przez szklane, po metalowe…

 

Jeśli chodzi o papier mogą to być winietki z tektury z np. ażurowymi wycięciami, które będą miały za zadanie wskazać miejsce usadzenia gości. Na stołach mogą pojawić się dekoracje z origami. Kolejnym pomysłem jest szkło, sprawdzą się tu różnego rodzaju słoiczki, ozdobne szklaneczki, świeczniki, butelki.

 

Metalowe ozdoby natomiast to rozwiązanie dla tych, którzy chcą wyróżnić się nietuzinkowym weselem. Najczęściej takie detale są wystrojem ceremonii w stylu boho. Sprawdzą się tu wiaderka, lampiony, dzbany. Takie dekoracje wprowadzą w wiejski klimat.

 

Również drewno jest popularne wśród dekoracji weselnych. Należą do nich doniczki, tabliczki z imionami gości, figurki, miłosne napisy, itp. To ekologiczny materiał, jednak po weselu raczej będzie bezużyteczny.

 

Wszystko zależy od naszej wizji i od gustu. Fajne są również duże balony, które w środku mają konfetti i imiona pary młodej. Standardowym rozwiązaniem są też świeże kwiaty.

 

Aby wesele było spójne i nie było zbyt wyzywające, spokojnie zastanówmy się, w jakim klimacie chcemy, aby było utrzymane. Łączenie stylów jest dobre, ale wymaga wprawnej ręki. Niewiedza może skutkować zbyt dużą ilością elementów, co może budzić niesmak.

 

 W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl