iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ciekawostki

Jaki ten sąsiad?

2019-07-25 10:07:00

Uciążliwy sąsiad to obawa osób, które kupują nieruchomość. A bywa też tak, że mamy z nim do czynienia od wielu lat. Co zrobić?

Mieszkając w domu jednorodzinnym, od czasu do czasu warto przymknąć oko na robioną raz na kilka miesięcy imprezę przez dzieci sąsiadów z dodatkiem głośnej muzyki. Co jednak zrobić, gdy się to powtarza dość często? Jeśli nasze prośby w tym przypadku nie pomagają, to musimy postawić na bardziej radykalne kroki i zadzwonić na policję lub straż miejską.
 
Jeśli chodzi o rozpalanie ognisk na posesji, to w Polsce jest to zabronione i surowo karane. I rzecz nie dotyczy dymu wpadającego na nasze podwórko, a bardziej o bezpieczeństwo związane z pożarem. Oczywiście grill jest dozwolony.
 
Jeśli przeszkadza nam z kolei gałąź zza płotu, to mamy prawo ją obciąć. Jest w końcu po naszej stronie. Chcąc jednak żyć dobrze z sąsiadem, to warto go o tym uprzedzić, bo być może będzie chciał sam to zrobić.
 
Co by nie mówić, to zawsze warto rozmawiać z osobami, które mieszkają za "miedzą". Pamiętajmy, że dobry i zaufany sąsiad pomoże nam w wielu przypadkach. A nie od dziś wiadomo, że nie ma lepszego "stróża", niż dobry sąsiad.
 
 


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl