iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Na ślubnym kobiercu

Jakie buty ubrać do ślubu?

2019-10-04 11:10:00

Buty są ważnym elementem stroju panny młodej. To do nich dobierana jest długość sukni ślubnej, w nich też trzeba wytrwać wielogodzinną imprezę.

Obecnie wybór koloru butów nie ogranicza się do białego czy ecru. Panny młode coraz częściej decydują się na złoto, srebro czy też zdecydowane kolory. Jednak bez względu na to, jaki wybierzemy kolor butów ważniejsza jest inna kwestia. Na obcasie czy płaskie?

 

 

Baleriny, sandałki, na platformie, szpilki, na słupku, wiązane, zapinane, na wysokim lub niskim obcasie - wybór jest ogromny i może przyprawić o zawrót głowy. Jeśli więc macie w planach pójście do ołtarza, to już dziś - drogie panny młode - zacznijcie myśleć o wyborze obuwia. I jeszcze jedno. Pamiętajcie, że takie buty, w których spędzicie kilkanaście godzin, warto wcześniej trochę "rozchodzić", więc nie kupujcie ich na ostatnią chwilę.

 

 

Dobrym wyznacznikiem tego, czy panna młoda powinna wybrać płaskie obuwie czy takie na obcasie jest to, jakie buty nosi na co dzień. Jeśli jest przyzwyczajona do wysokich obcasów nic nie stoi na przeszkodzie żeby również w dniu ślubu wybrała taki model.

 

Nie można zapomnieć o tym, że długość sukni będzie dopasowana do butów, dlatego też buty na przebranie 5 cm krótsze niż te "oficjalne" nie spełnią swojej roli. Będą raczej przeszkadzać, suknia będzie utrudniać poruszanie się i może dojść do upadku. W takim przypadku warto raczej pomyśleć o butach na koturnie o podobnej wysokości.

 

Jeśli panna młoda ceni sobie wygodę, a różnica wzrostu miedzy nią a panem młodym jest niewielka dobrym rozwiązaniem będą płaskie buty. Popularność w tym względzie zyskują tenisówki.

 

 

Wszelkie buty wiązane i zapinane pomogą utrzymać buty stabilnie na stopie. Warto też pamiętać o tym, że stopa powinna przyzwyczaić się do obuwia, aby uniknąć niepotrzebnych obtarć czy odparzeń. 

 

Coraz częściej zdarza się też, że panny młode decydują się na wybór specjalistycznych butów tanecznych.

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl