iKalisz.pl reklamy
Ciekawostki

Kaliscy policjanci na Biegu Ptolemeusza

Zdjęcie: KMP Kalisz

Kolejna edycja „Międzynarodowego Biegu Ptolemeusza” już za nami. Blisko 950 biegaczy zmierzyło się z dziesięciokilometrową trasą biegu. Po raz kolejny raz w ramach tych zwodów policjanci rywalizowali o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Do zmagań o trofeum i nagrody rzeczowe na linii startu stawiło się kilkudziesięciu policjantów – biegaczy z całej Polski, którzy punktualnie o 12:00 wyruszyli na 10 kilometrową trasę.

Jako pierwszy mundurowy linię mety przekroczył Aron Przybył z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Funkcjonariusz ukończył bieg w bardzo dobrym czasie 33 minut i 49 sekund, co dało mu drugą pozycję w klasyfikacji generalnej. Wśród kobiet triumfowała Edyta Marciniak, która na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP w Kaliszu. Kaliska dzielnicowa ukończyła bieg w czasie 44 minut i 36 sekund.

Puchary i nagrody dla najlepszych funkcjonariuszy w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu wręczył zawodnikom Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu mł. insp. Witold Goździelwski w towarzystwie Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KMP w Kaliszu – asp. szt. Przemysława Wiączka oraz Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Kaliszu nadkom. Artura Waszaka. Policjantom gratulacje złożył również prezydent Miasta Kalisza Krystian Kinastowski.

Nad bezpieczeństwem biegaczy oraz organizacją ruchu drogowego podczas zawodów czuwali, wspólnie z innymi służbami mundurowymi, kaliscy policjanci.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU