iKalisz.pl reklamy
Ciekawostki

Kaliscy policjanci na podium w siatkarskim turnieju

Zdjęcie: KMP Kalisz

W hali widowiskowo-sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbył się III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Znakomicie w tych zawodach spisali się mundurowi z Kalisza.

W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, a trzecie drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Łącznie do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów, reprezentujących: Komendę Powiatową Policji w Turku, Komendę Powiatową w Oleśnicy, Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Komendę Powiatową Policji w Ostrzeszowie, Komendę Powiatową Policji w Kępnie, Komisariat Policji w Opatówku, Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu, Urząd Miejski Gminy Opatówek oraz Komendę Miejską Policji w Kaliszu.

Nagroda dla najlepszego zawodnika przypadła Konradowi Bronzowi z KPP w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród pań najlepsza okazała się Krzysztofa Budzyńska reprezentująca KWP w Poznaniu.

Źródło: KMP Kalisz


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU