iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wydarzenia

Kaliska inauguracja świąt

2019-11-26 08:11:00

Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. W Kaliszu, inauguracja tego wyjątkowego czasu, odbędzie się 8 grudnia na Głównym Rynku. Będą koncerty, konkursy, licytacje, które wspomogą osoby zmagające się z poważnymi chorobami. Świątecznym światłem zalśni choinka włączona przez prezydenta Krystiana Kinastowskiego.

VIII Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku odbędzie się 8 grudnia, w niedzielę, od godziny 12 do 18 przed ratuszem. W tym roku otoczy ona swoją opieką Zoję, Oliwkę, Malwinę, Sebastiana i Kubę. Zebrane środki finansowe będą przeznaczone na specjalistyczny sprzęt i drogocenną rehabilitację. Symbolem tegorocznej zbiórki dobroczynnej jest "Dziewczynka z zapałkami" z baśni Hansa Christiana Andersena.

Ponadto, na scenie zaprezentują się wykonawcy w świątecznym repertuarze. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby, przysmaki i inne souveniry na kiermaszu świątecznym. Dzieci poczują przedsmak spotkania z Mikołajem. Już po raz trzeci przybędą anioły, a ile ich zawita na Główny Rynek, to tylko od nas zależy, bo każdy tego dnia będzie mógł nimi zostać. Około godzin 15.30 odbędzie się anielska zabawa z Elsą z Krainy Lodu. Między godziną 17.00, a 18.00 przyjdzie czas na uroczyste odpalenie choinki, czego dokona Krystian Kinastwoski, prezydent Miasta Kalisza. Zagra i zaśpiewa prawdziwa góralska kapela Andrzeja Karpiela Replona.
Impreza zakończy się fantastycznym pokazem fireshow.

 

 
Źródło: kalisz.pl


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl