iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Kalisz ma swoją ambasadorkę przy ONZ

2021-04-23 12:04:00

Jest nią uczennica Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu - Nina Nawrocka - która, jako jedno z dwanaściorga dzieci z całego świata, została oficjalną ambasadorką planety Ziemi agendy Organizacji Narodów Zjednoczonych.

W dniu obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, z młodą kaliską ekolożką i jej rodzicami spotkał się Krystian Kinastowski prezydent Kalisza, który pogratulował jej tego spektakularnego sukcesu.

W walkę o ład i byt "niebieskiej planety" Nina włączyła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, prezentując w nich ciekawostki ze swoich podróży oraz propagując treści, mające na celu wzrost świadomości na temat zagrożeń dla ekologicznego rozwoju i ochrony Ziemi. Te starania młodej kaliszanki na rzecz ochrony środowiska zostały dostrzeżone i docenione. Dlatego też jako ambasadorka Ziemi,  wystąpi na zwołanym przez ONZ Międzynarodowym Forum Wysokiego Szczebla „W trosce o klimat 2021”, z udziałem m.in. papieża Franciszka, Antonio Guterresa, sekretarza generalnego ONZ czy Dalajlamy.

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Fotorelacja
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl