iKalisz.pl reklamy
Z policji

Kaliszanin z narkotykami zatrzymany w sąsiednim powiecie

Karę trzech lat i sześciu miesięcy pozbawienia wolności ma do odbycia 32-letni mieszkaniec Kalisza. Policjanci zatrzymali mężczyznę w Zielonej Łące (powiat pleszewski). Miał przy sobie narkotyki.

 

- 17 listopada o godz. 21.30 w Zielonej Łące na ul. Ostrowskiej, policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki BMW. Kierowcą był 32-letni mieszkaniec Kalisza. Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci ustalili, że 32-latek jest poszukiwany i ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności - informuje pleszewska policja.

Pojazdem podróżowała 30-letnia mieszkanka Pleszewa. Oboje zostali przewiezieni do pleszewskiej komendy. Podczas przeszukania 32-latka, policjanci znaleźli przy nim narkotyki – tabletki ecstasy i marihuanę. 

Policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze zatrzymanego mężczyzny, zabezpieczyli amfetaminę.  Po wykonaniu niezbędnych czynności, 30-latka została zwolniona, natomiast 32-latek trafił do policyjnego aresztu. 

Mężczyzna był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz, będzie musiał „odsiedzieć” zaległą karę. Za czyny, których się dopuścił grozi mu dodatkowo kara pozbawienia wolności do lat trzech. 

Źródło: KPP Pleszew

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU