iKalisz.pl reklamy
Z Wielkopolski

Kamerunka i Iworyjczyk zatrzymani w pociągu

Zdjęcie: Archiwum

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kaliszu po otrzymaniu informacji od funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei zatrzymali dwóch cudzoziemców podróżujących pociągiem relacji Warszawa – Berlin.

24 sierpnia funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kaliszu zostali poinformowani przez Służbę Ochrony Kolei z Konina o cudzoziemcach podróżujących pociągiem 17001 relacji Warszawa – Berlin, którzy wzbudzili podejrzenia funkcjonariuszy SOK.

- Po otrzymaniu informacji, funkcjonariusze PSG w Kaliszu udali się do m. Konin w celu przeprowadzenia kontroli legalności pobytu wyżej wymienionych cudzoziemców. Pasażerami pociągu okazali się obywatelka Kamerunu oraz obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej. Oboje nie posiadali przy sobie dokumentów tożsamości. W wyniku przeprowadzonej kontroli ustalono, że cudzoziemców na terytorium RP przebywają nielegalnie. W związku z powyższym zachodzą okoliczności uzasadniające wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemców do powrotu kraju pochodzenia - informuje  mł. chor. SG P. Gajdemski z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU