iKalisz.pl reklamy
Wydarzenia

Kathia w Opatówku

Zdjęcie: K. Łużyński

26 sierpnia w Opatówku odbył się koncert Kathii - młodej, utalentowanej wokalistki i multiinstrumentalistki, która wystąpiła wraz z zespołem w ramach kolejnego Koncertu przy Cukierence, zorganizowanego przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" wraz z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów.

Zaledwie 20-letnia Kathia ma już za sobą wydanie jednej "EPki", a jednocześnie przygotowuje się do wydania albumu. Kasia, wraz z towarzyszącymi jej muzykami: Szymonem i Wojtkiem, zabrała publiczność w wielobarwny świat swojej muzyki. Artystka pokazała swoje liczne talenty, bowiem nie tylko śpiewa, ale i gra na gitarze, flecie i instrumentach klawiszowych. Licznie zgromadzeni melomani mogli zrelaksować się przy tych dźwiękach i odpocząć po trudzie całego dnia. Swoją wdzięczność wyrazili gromkimi oklaskami, a zespół dwukrotnie bisował.
 
Koncert Kathii był trzydziestym wydarzeniem w ramach "Spotkań ze sztuką" w Opatówku i jednocześnie czwartym "Koncertem przy Cukierence", który odbył się na dziedzińcu kultury - czyli obok Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, która mieści się obecnie w zabytkowym Domku Gotyckim zwanym "Cukierenką". 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU