iKalisz.pl reklamy
Siatkówka

Kolejna młoda, utalentowana przyjmująca w kaliskim zespole

Wcześniej ogłoszone zostało przedłużenie kontraktu Karoliny Drużkowskiej oraz powrót do Kalisza Zuzanny Szperlak. Do grona ambitnych, młodych przyjmujących w kaliskim zespole dołączy Zuzanna Kuligowska w ubiegłym sezonie reprezentująca GKS Wieżyca 2011 Stężyca. W rozgrywkach I ligi nasza nowa przyjmująca zdobyła 378 punktów, będąc jedną z liderek swojego zespołu.

Zuzanna Kuligowska to wychowanka Pałacu Bydgoszcz. Reprezentowała drużyny młodzieżowe bydgoskiego klubu, a w sezonie 2020/21 znalazła się w składzie seniorskiego zespołu. Jej związek z bydgoskim klubem sięga jednak jeszcze głębiej. Jest córką Joanny Kuligowskiej. To jedna z legend Pałacu reprezentująca jego barwy łącznie przez 18 lat, w tym w najlepszym okresie dla bydgoskiego klubu, kiedy zdobył dwa wicemistrzostwa Polski, brązowy medal mistrzostw Polski oraz zwyciężał w rozgrywkach Pucharu i Superpucharu Polski.

W ubiegłym sezonie przyjmująca MKS-u grała w I lidze w barwach GKS-u 2011 Wieżyca Stężyca, gdzie była jedną z liderek zespołu. Jej umiejętności i dobrą formę dostrzegł trener reprezentacji Polski U21 powołując ją na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. Polki w pewnym stylu wywalczyły awans, a kapitanem kadry była… druga z przyjmujących MKS-u Karolina


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU