iKalisz.pl reklamy
Ciekawostki

Kolejne Kaliskie Miodobranie

Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Południowej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszają na XII Kaliskie Miodobranie. To znakomita okazja, by przy okazji dokonywania słodkich zakupów dowiedzieć się więcej o miodzie i pożytkach z niego płynących. Wydarzenie odbędzie się 3 września od godz. 11.00 do 17.00 na Placu CKiS.

W programie imprezy znajdą się tradycyjnie targi miodu i produktów pszczelich, bo Kaliskie Miodobranie jest dobrą okazją do zaopatrzenia domowych spiżarni w miód i jego pochodne na nadchodzącą jesień i zimę. Będą także stoiska z unikalnym rękodziełem, naturalnymi kosmetykami, domowymi przetworami, miododajnymi sadzonkami roślin, słodkimi kulinariami oraz pokazy miodobrania i degustacja smakowitego miodu - prosto z ula!

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Piknik NGO. Stoiska rozmieszczone będą w alejce Parku Miejskiego, wzdłuż ogrodzenia CKiS. Wśród wystawców znajdować się będą organizacje pozarządowe z Kalisza i subregionu kaliskiego oraz prywatne przedsiębiorstwa, wspierające trzeci sektor, ponieważ wydarzenie ma na celu promowanie działań NGO oraz integrację między nimi, a sektorem prywatnym.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU