iKalisz.pl reklamy
Wydarzenia

Konfederacja Wolność i Niepodległość w Kaliszu zaprezentowała liderów listy wyborczej

Zdjęcie: Jakub Pisula

W dniu 25.07 w Kaliszu przed Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego odbyła się konferencja prasowa Konfederacji Wolność i Niepodległość, której tematem była prezentacja liderów listy wyborczej do najbliższych wyborów parlamentarnych w okręgu 36 "Kaliskim" obejmującym obszar od Kalisza do Leszna obejmując powiaty: kaliski, leszczyński, ostrowski, gostyński, jarociński, kępiński, kościański, krotoszyński, ostrzeszowski, pleszewski i rawicki.

Listę będzie otwierać Andrzej Kuświk -  wieloletni działacz regionalny, prezes okręgu kaliskiego Partii Nowa Nadzieja, mieszkaniec ziemi kaliskiej, Antoni Wieczorek - członek Rady Politycznej Ruchu Narodowego zajmie miejsce 2, a na 3 pozycji wystartuje przedstawiciel Konfederacji Korony Polskiej - Rafał Gawenda.

- Kolejnych kandydatów, a będzie ich w sumie 24 zaprezentujemy w najbliższych tygodniach, nie zabraknie przedstawicieli wszystkich powiatów naszego okręgu, którzy wspólnymi siłami i ciężką pracą każdego dnia sprawiają, że poparcie dla Konfederacji jest coraz większe i dają nadzieję na zmiany w zarządzaniu naszym wspaniałym krajem. 
(...) My, przedstawiciele lokalnych struktur Konfederacji mamy na uwadze przede wszystkim dobrostan wielkopolan, rodzin tu mieszkających, przedsiębiorców czy rolników. Naszym celem jest, abyśmy mieli swojego przedstawiciela w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, który zna realia życia w Wielkopolsce, do którego mieszkańcy będą mogli się zwrócić ze swoimi problemami, aby nasze lokalne sprawy nie były pomijane w polityce ogólnopolskiej - mówi Dorota Spalony.

Na spotkaniu obecni byli lokalni działacze Nowej Nadziei, Ruchu Narodowego i Konfederacji Korony Polskiej.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU