iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Konferencja na temat zmian w zarządzaniu

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim wspólnie z Akademią Kaliską oraz Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział w Kaliszu zorganizował Konferencję Naukową pt. „Zarządzanie zmianą czy zmiana zarządzania”.

Konferencja odbyła się 13 i 14 października w Auli Instytutu Centrum Dydaktycznego Badań Kół Zębatych.

- Temat „zmiany” nie jest obcy dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a nawet można wręcz powiedzieć, że zmiana jest elementem, który na stałe wpisuje się w naszą pracę. Wspieramy rozwój e-państwa, stawiamy czoła zmianom legislacyjnym, a także bezprecedensowym wyzwaniom, jakim była m.in. pandemia Covid-19 – powiedział na przywitanie Zdzisław Jaźwiec, dyrektor ostrowskiego oddziału ZUS. – W obliczu pandemii ZUS był jedną z głównych instytucji odpowiedzialnych za przygotowanie założeń tarczy antykryzysowej, a następnie za ich sukcesywne wdrażanie. Kolejne lata to również obsługa świadczeń w ramach polityki na rzecz rodziny, w tym bonu turystycznego, Dobrego Startu, 500+ i Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego.

Podczas konferencji głos zabrali przedstawiciele nauki i praktyki. Wykłady poruszały zagadnienia bardzo istotne we współczesnym świecie, dotyczące między innymi zmian w rozliczaniu płatników, świadczeń rodzinnych, perspektywy świadczeń krótkoterminowych z ZUS, a także Polskiego Ładu, czy głównych problemów współczesnej rachunkowości w dobie zmian.

 Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU