iKalisz.pl reklamy
Piłka ręczna

Krępa, Kus, Pedryc oraz Karpiński

Najskuteczniejszy w ofensywie obrotowy ostatniego sezonu PGNiG Superligi, nominowany do nagrody Obrotowego Sezonu Piotr Krępa zostaje w Energa MKS-ie Kalisz. Kontrakty przedłużyli również lider obrony Mateusz Kus i Kamil Pedryc. Skład obrotowych uzupełni Wiktor Karpiński z SMS-u ZPRP w Płocku.

Krępa jeszcze przed transferem do Kalisza uchodził za jednego z najgroźniejszych obrotowych PGNiG Superligi, jeśli chodzi o grę w ataku. Dobra forma w Energa MKS-ie Kalisz pozwoliła mu ugruntować swoją pozycję. Przyszły sezon będzie jego trzecim w barwach kaliskiego klubu, a poprzednie dwa kończył z nominacjami dla najlepszego zawodnika sezonu na swojej pozycji. W ubiegłej kampanii był drugim najlepszym strzelcem zespołu trafiając do bramki rywali 103 razy.

Również trzeci sezon w Energa MKS-ie spędzi Mateusz Kus. To zawodnik specjalizujący się w grze obronnej, będący w tym elemencie liderem kaliskiego zespołu.

Poza wyżej wymienioną dwójką kontrakt przedłużył również wykorzystywany głównie w defensywie Kamil Pedryc, a skład obrotowych uzupełni absolwent SMS ZPRP w Płocku Wiktor Karpiński, który dostał właśnie powołanie do młodzieżowej kadry narodowej.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU