iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Konkurs!

Lech vs Legia - mamy bilety!

2017-09-19 12:02:36

Lech Poznań, już 1 października, podejmie przy Bułgarskiej Legię Warszawa. Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć. Zapewnij sobie miejsce na szlagierze Lotto Ekstraklasy!

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej kibicuje się w gronie najbliższych. Lech Poznań przygotował więc specjalną ofertę dla wszystkich kibiców posiadających karnety Sezon 2017/18 oraz Jesień17. Normalne bilety na to spotkanie kosztować będą 70 złotych (Strefa B) oraz 100 (Strefa A).

18 września o godzinie 9.00 uruchomiona zostanie sprzedaż zamknięta, w której karnetowicze będą mogli kupić, aż cztery bilety dla osób, z którymi chcą dopingować Kolejorza, podczas hitowego meczu Lotto Ekstraklasy!

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców ruszy w czwartek, 21 września o godzinie 9.00.

 

WYGRAJ BILET NA MECZ Z LEGIĄ

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Romeo Jozaka? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu biletów na to spotkanie. Co trzeba zrobić?

Wymyśl ciekawe hasło dopingujące Lechitów w tym szlagierowym pojedynku. Czekamy na wszystkie Wasze propozycje. Mogą to być krótkie hasła, rymowanki, ba - nawet eseje, dozwolona jest także forma graficzna (zdjęcia, rysunki, itp.)

 

Uwaga - regulamin (wyjątkowo zmiany)!

Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod postami konkursowymi wyłącznie na naszych redakcyjnych fanpage'ach: ikrotoszyn.pl, ijarocin.pl, ipleszew.pl, ikalisz.pl, iostrwowlkp.pl. Wygrywa pięć osób. Uwaga! Najciekawsze propozycje spośród pięciu naszych fanpage'ów wybierze redakcyjne jury. Zaznaczamy, że do jednej osoby może trafić wyłącznie jeden z pięciu biletów. Nie będą akceptowane odpowiedzi z kont fikcyjnych.

 

Post konkursowy tradycyjnie należy także polubić i udostępnić na swojej tablicy. Rozstrzygnięcie nastąpi w piątek, 22 września.

 

Zmiany w regulaminie związane są oczywiście z bardzo dużym zainteresowaniem tym spotkaniem. Tym razem zwycięzcy konkursów otrzymają już przygotowane bilety na okaziciela. Każdy zwycięzca ma zatem zapewnione miejsce na INEA Stadionie. Gotowe bilety zwycięzcom prześlemy na adres e-mailowy lub w prywatnej wiadomości na Facebooku.

 

WEJDZIESZ BEZ KARTY KIBICA

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce. Instrukcja jak kupić bilet przez internet znajduje się tutaj >>>

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Aplikację mobilną Lech Bilety ściągniesz tutaj , a więcej informacji o aplikacji Lech Bilety znajdziesz tutaj >>> oraz w dziale pomocy FAQ >>>

 

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, Posnanii, Avenidzie, Kupcu Poznańskich oraz na stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu:
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
soboty 10:00 - 15:00

W dni meczowe:
poniedziałek - piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl