iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Makabryczne odkrycie w mieszkaniu. Martwy właściciel i martwe koty...

Do makabrycznego odkrycia doszło w miniony piątek w Kaliszu. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki właściciela. Z  czterech kotów tylko dwa przeżyły.

 

Właściciel mieszkania umarł około trzech tygodni wcześniej. Jego nieobecność zaalarmowała sąsiadów. Dzisiaj otworzono mieszkanie i okazało się, że właściciel jest martwy. W mieszkaniu przebywały cztery koty. Dwa z nich już nie żyły, trzeci schował się i nie można go znaleźć z uwagi na stan lokalu a czwarty trafił właśnie do schroniska. Stan kotka, który do nas trafił nie pozwala jeszcze na ocenę jego szans na przeżycie. Brakujący kotek jest ciągle poszukiwany, ale proszę nam uwierzyć, że nie jest łatwo z uwagi na ogrom walających się wszędzie śmieci. Całe zdarzenie źle wpłynęło także na naszego pracownika. Czekamy na kolejne wezwanie kiedy kotek zostanie zlokalizowany - poinformowało w piątek Biuro Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt - Urząd Miasta Kalisza.
 
Jak ustaliła policja, wstępnie wykluczono udział osób trzecich w sprawie. Nie wiadomo, kiedy doszło do zgonu mężczyzny i co było jego przyczyną, w związku z tym zostanie przeprowadzona sekcja.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU