iKalisz.pl reklamy
Opatówek

Marzec pełen ciekawych wydarzeń w Klubie Seniora

Zdjęcie: opatowek.pl

Klub Senior+ postawił sobie za wyzwanie  organizację  spotkań z mieszkańcami,  z osobami niepełnosprawnymi, spotkań międzypokoleniowych. Takimi  wydarzeniami było zorganizowane w Klubie Senior + spotkanie  wielkanocne z „Babką” i wyjazd do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej. 

 

Spotkanie wielkanocne zostało przygotowane przez seniorów – na stołach królowały baby wielkanocne cytrynowe, drożdżowe i zebry itp.

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej zapoznali seniorów z pracą warsztatów, przygotowali występ muzyczny, a terapeutki poprowadziły wspólne zajęcia plastyczno- artystyczne.

Bardzo ciekawym spotkaniem był wspólny śpiew pieśni biesiadnych z Zespołem Opatowianie. Dwie uczestniczki Klubu Senior+ Stefania Karolak i  Danuta Zwolińska są członkami Zespołu. W marcu seniorzy przygotowywali stroiki i palmy wielkanocne, które stanowią wystrój Klubu. Nie zabrakło również spotkań z ciekawymi ludźmi m.in. z lek. med. Sławomirem Wysockim i lek. med. Grzegorzem Nawrockim. Seniorzy rozpoczęli cykl zajęć rehabilitacyjnych, które prowadzi Anna Koser oraz cykl zajęć profilaktycznych i kulinarnych. Miłym akcentem była wizyta przedstawicieli policji i pogadanka na temat występujących zagrożeń dla seniorów.

Źródło: opatowek.pl


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU