Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Poszkodowany mężczyzna to wójt gminy Brzeziny, który wizytował remontowany budynek po byłej szkole. Mężczyzna spadł z wysokości pierwszego piętra.
Podczas przybycia służb na miejsce, 50-latek był przytomny. Trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

















