Ważne sprawy

Mężczyzna spadł z wysokości. To wójt jednej z gmin powiatu kaliskiego

Mężczyzna spadł z wysokości. To wójt jednej z gmin powiatu kaliskiego

W miejscowości Aleksandria w gminie Brzeziny. Mężczyzna spadł z wysokości podczas prac przy budynku.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Poszkodowany mężczyzna to wójt gminy Brzeziny, który wizytował remontowany budynek po byłej szkole. Mężczyzna spadł z wysokości pierwszego piętra.

Podczas przybycia służb na miejsce, 50-latek był przytomny. Trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

 

 





Z regionu


Czytaj również

iKalisz.pl reklamy
WALBET ROZDRAŻEW

iKalisz.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKalisz.pl reklamy
POLUB NAS NA FACEBOOKU