iKalisz.pl reklamy
Kalisz

"Mikołajki jak z Bajki" już wkrótce na Głównym Rynku

Już wkrótce Główny Rynek w Kaliszu zmieni się w krainę szczęśliwego dzieciństwa - z choinką, rozświetloną karuzelą, radosną muzyką, domkami pełnymi prezentów, artykułów świątecznych, łakoci.

Świąteczna karuzela rozkręci się w sercu Kalisza 6 grudnia. O godz. 15.00 rozpocznie się na Głównym Rynku Koncert Mikołajkowy z udziałem wykonawców kaliskich (solistów, zespołów, orkiestr, chórów), a ok. 17.00 nastąpi wspólne rozświetlenie miejskiej choinki. Uczestnicy wydarzeń będą mogli wyruszyć ku Świętom kolorowym, rozświetlonym autobusem. Osoby, które pozostaną w tym czasie przy świątecznym drzewku, również nie będą narzekać. W magicznym domku czekać na nich będzie św. Mikołaj z prezentami. Niejednemu zakręci się w głowie po przejażdżce w weneckiej karuzeli, a wir myśli uspokoi podróż świąteczną kolejką. Na małych i dużych czekać będą domki z przeróżnymi artykułami: łakociami, przekąskami, produktami regionalnymi, rękodziełem, kosmetykami, ozdobami bożonarodzeniowymi, itp. Imprezy potrwają w tym dniu do godz. 20.00.

Karuzela, domki, kolejka wenecka, dużo dobrej muzyki i kolejne niespodzianki przygotowane zostały również na dwa następne dni. 7-8 grudnia zabawa potrwa od 15.00 do 20.00

9 - 10 grudnia odbędzie się tradycyjna Wigilia na kaliskim Rynku i ponowna próba pobicia rekordu Guinessa na największą liczbę zgromadzonych w jednym miejscu aniołów. Jej organizatorem jest Fundacja Bread of Life, a wydarzenie zrealizowane zostanie wg odrębnego programu.

Od 11 grudnia (z przerwą 24 grudnia) "Mikołajki jak z bajki" będą kontynuowane. A zabawę na Głównym Rynku, urozmaicą przygotowania do Sylwestra. 30 grudnia (sobota) otworzy się dla wszystkich studio "wizażu i mody". Z pomocą fachowców tworzone będą diamentowe makijaże podkreślające błysk w oku oraz sylwestrowe kreacje. A dzień później - 31 grudnia, od godz. 15.00 do 20.00, specjalnie dla najmłodszych przygotowano Hawajskie Party z oranżadowym toastem, cichymi zimnymi ogniami, racami dymnymi zamiast petard, fluo bransoletkami, a wszystko udekorowane hawajskimi kwiatami.

 

"Mikołajki jak z Bajki" na Głównym Rynku potrwają od 6 grudnia do 6 stycznia, z wyjątkiem 24 grudnia, w godzinach od 12:00 do 20:00 w weekendy oraz od 15.00 do 20.00 w dni powszednie.

 

Źródło: WKiSSiT UM Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU