iKalisz.pl reklamy
Wydarzenia

"Miłosny Karnawał" w Opatówku

10 lutego o godz. 18:00 w Sali Fortepianowej Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku odbędzie się koncert zatytułowany "Miłosny Karnawał" z udziałem utalentowanej wokalistki Katarzyny Zawady! Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W programie koncertu znajdą się utwory z repertuaru Anny German, Anny Jantar, Ireny Jarockiej oraz miłosne hity wszech czasów. Miłosne utwory wpiszą się w klimat walentynkowy i ostatni weekend tegorocznego, wyjątkowo krótkiego karnawału!
Koncert zainauguruje 10. edycję cyklu wydarzeń kulturalnych w ramach cyklu „Spotkania ze sztuką – Opatówek” - będzie to 36. koncert realizowany pod tym hasłem!

Katarzyna Zawada – wokalistka, pianistka, animatorka kultury; absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Swój warsztat muzyczny (wokalny i pianistyczny) kształci od 5 roku życia. Ukończyła klasę fortepianu w PSM I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie oraz PSM II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu. Katarzyna jest laureatką Złotej Eurydyki – I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015. Koncertuje w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii.

Organizatorem Koncertu „Miłosny Karnawał” jest Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka", a współorganizatorem i gospodarzem: Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU