iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Mistrzowie i legendy jazdy na rolkach

2022-06-24 09:06:00

W sobotę, 25 czerwca w kaliskim skateparku odbędzie się impreza Holy Week Aggressiv Old School Legends Day Kalisz. Spotkają się dawni mistrzowie i legendy jazdy na rolkach. To druga edycja wydarzenia. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00.


Celem przedsięwzięcia jest przywołanie wspomnień związanych z czasami, w których jazda na rolkach była bardzo popularna oraz zachęcenie młodzieży do aktywności sportowej.

W programie znajdą się pokazy jazdy na rolkach w wykonaniu dawnych i obecnych mistrzów (w tym czasie będzie można zapisywać się na listę uczestników zawodów oraz dokonać symbolicznej wpłaty w kwocie 20 zł). O godz. 13:00 zaplanowano rozgrzewkę uczestników.

Przewidziano dodatkowe atrakcje: strefę food & chill na plaży miejskiej, gdzie będzie można zjeść smaczny posiłek i odpocząć, a także wypożyczyć rower wodny lub kajak.

Ponadto Szkoła Żeglarska Morka przygotowała 30 zaproszeń na rejs motorówką po Prośnie z kapitanem Piotrem Lewandowskim - do wykorzystania w godzinach 16:00 - 19:00 w dniu imprezy.

O godz. 21:00, w ogródku restauracji Sushi Kushi przy ul. Garncarskiej 1 zostanie zorganizowane kino, w którym wyświetlane będą filmy z kaset VHS.Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA KALISZ
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU