iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Opatówek

Mistrzowie u burmistrza!

2020-01-22 08:01:00

Burmistrz Opatówka Sebastian Wardęcki spotkał się z częścią ekipy kolarskiej Uczniowskiego Klubu Sportowego Koźminianka.

W spotkaniu udział wzięli: twórca sukcesów młodych kolarzy - trener Marek Cieślak oraz Maja Tułacz i Łukasz Juszczak, zawodnicy klubu, którzy zajęli pierwsze miejsca w 83. Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Przełajowym Szczekociny 2020.

 

W kategorii junior młodszy mistrzem Polski został Łukasz Juszczak, natomiast wśród żaków-dziewczęta, zwyciężyła Maja Tułacz.

Łukasz jest mieszkańcem gminy Opatówek i uczęszcza do Liceum Sportowego w Kaliszu. Maja jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Rajsku. Oboje, mając na koncie wiele sukcesów, są stypendystami gminy Opatówek.

 

Dobre miejsca na tych mistrzostwach zajęli również brat Łukasza - Bartłomiej (VIII miejsce w kategorii żak-chłopcy) i Aleksandra Stawiraj – IV miejsce wśród młodziczek.

 

Burmistrz, w imieniu swoim oraz całego samorządu gminnego, pogratulował wszystkim tak spektakularnych sukcesów oraz życzył siły i wytrwałości w dążeniu do celów. Dziękując za godne reprezentowanie gminy wręczył wszystkim upominki.

Trener Marek Cieślak opowiedział o codziennym trudzie, zmaganiach i poświęceniu jakich doświadczają młodzi kolarze w dążeniu do sukcesów. Podkreślił również wielką rolę rodziców kolarzy, którzy mocno wspierają swoje pociechy zarówno duchowo, jak i organizacyjnie. W spotkaniu uczestniczyli także tata Łukasza - Tomasz Juszczak oraz Arkadiusz Łańduch, dyrektor ZEAS Gminy Opatówek.

 

 

 W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl