iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Siatkówka

MKS pręży muskuły przed nowym sezonem

2021-05-05 12:05:00

Pierwsze dwie odkryte karty z tali siatkarskiej drużyny Energa MKS Kalisz to trener Jacek Pasiński i rozgrywająca kaliskiego zespołu, Sylwia Kucharska.

Dla Jacka Pasińskiego będzie to trzeci sezon w MKS-ie. To właśnie pod jego wodzą, po raz pierwszy powrocie do Tauron Ligi, w minionym sezonie kaliskie siatkarki awansowały do play-offów. Tam, mimo bardzo dobrego meczu w Rzeszowie, gdzie kaliszanki były bardzo blisko wyjścia na prowadzenie 2:0, odpadły w ćwierćfinałowej serii z późniejszymi wicemistrzyniami Polski. Zaś w dwumeczu o 7 miejsce pokonały z kolei wyżej sklasyfikowany po fazie zasadniczej zespół DPD IŁCapital Legionovii Legionowo 3:0 i 3:2.

Tym samym trudny sezon naznaczony pandemią kończąc na 7 miejscu, jako najwyżej sklasyfikowana drużyna, w której składzie występowały wyłącznie rodzime zawodniczki.

 

Dobre wieści płyną także z szatni zawodniczek. W kaliskim klubie pozostaje 25-letnia rozgrywająca Sylwia Kucharska, która w poprzednim sezonie dołączyła do Energa MKS-u Kalisz dopiero w listopadzie. Jest pierwszą zawodniczką w zespole z potwierdzonym kontraktem na sezon 2021/22!

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl