iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Młodzi kolarze w gościnie u prezydenta

2021-07-16 11:07:00

Pochwalili się trofeami przywiezionymi z Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Kolarscy juniorzy z klubu KTK z Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Szczecinie wrócili z sześcioma krążkami, w tym pięcioma złotymi. 

 

- Gratulujemy imponujących wyników. Dzięki waszym wysiłkom i pracy trenerów Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, a wraz z nim Miasto Kalisz, ma kolejne powody do dumy - przyznał prezydent Kalisza, Krystian Kinastowski.

 

O swoich startach opowiadały zawodniczki i zawodnicy, którzy zwyciężyli w rywalizacji drużynowej w składzie: Piotr Maślak, Kamil Dolak, Kacper Gieryk, Mateusz Olejnik i Paweł Więczkowski oraz juniorki: Agata Lichosyt, Natalia Nawrocka, Anna Długaś i Roksana Pasternak. Pozostałe złote medale wywalczyli Roksana Pasternak, Anna Długaś, Piotr Maślak i Kamil Dolak (kategoria Madison) oraz Piotr Maślak (kategoria Omnium). Z kolei srebrny medal w konkurencji Omnium zdobył Kamil Dolak.

 

Wraz z kolarskim "narybkiem" z prezydentem Kinastowskim spotkali się także działacze klubu Jacek Kasprzak (prezes zarządu Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego) oraz Krzysztof Dąbrowski (trener), którzy opowiedzieli o zaangażowaniu i sukcesach młodych kolarek i kolarzy.

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl