iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Biegi

Na zakończenie IV Cross Półmaraton Murowaniec - Baster Run 2019

2019-08-26 09:08:00

Ostatniego dnia sierpnia odbędzie się IV Cross Półmaraton Murowaniec - Baster Run 2019. To finalny akcent tegorocznego Grand Prix Ziemi Kaliskiej 2019. Biegacze wystartują nad malowniczym zalewem Murowaniec punktualnie o godzinie 11.00.

To już czwarta edycja popularnego półmaratonu, którego trasa wiedzie wokół malowniczego zalewu Murowaniec. Biegacze wystartują przy tamie punktualnie o godzinie 11.00 i przebiegną ok. 21 kilometrów. Organizatorzy nie zapominają jednak również o amatorach, którzy będą mogli zakończyć swój udział szybciej. Bieg składa się bowiem z 4 pętli, które liczą po ok. 5,25 km. Można pokonać dowolną ilość okrążeń i również otrzymać pamiątkowy medal. Przypomnijmy, że za udział w biegach tegorocznego Grand Prix Ziemi Kaliskiej biegacze dostają medale, które finalnie złożą się w herb powiatu kaliskiego.

IV Cross Półmaraton Murowaniec - Baster Run 2019 to najdłuższy z biegów tegorocznego cyklu. Najdłuższy i zarazem najbardziej istotny. To właśnie nad zalewem usytuowanym w gminie Koźminek można najwięcej zyskać i stracić pod względem osiągniętego czasu. A łatwo z pewnością nie będzie bo trasa prowadzi przez urozmaicone tereny - drogami szutrowymi, leśnymi i asfaltowymi. Na dodatek, najprawdopodobniej uczestnikom będzie towarzyszyć solidny upał.

Kto najlepiej poradzi sobie w tych warunkach? O tym dowiemy się już 31 sierpnia, ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku największe powody do radości może mieć Daniel Napierała. To właśnie biegacz z Opatówka po trzech odsłonach Grand Prix ma najlepszy czas (1:51:41) i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Marcina Andrzejewskiego o ponad 3 minuty. Wśród pań zdecydowanie najwyższą formę w tym roku przejawia Justyna Matczak z Drużyny Powiatu Kaliskiego. Walka jednak zapowiada się pasjonująco, szczególnie tuż za plecami najlepszych. Tam bowiem panuje spory ścisk.

Wciąż można się zapisywać za pośrednictwem platformy internetowej foxter-sport.pl/baster-run-2019, a szczegółowa klasyfikacja znajdziecie w załączonym pliku. Do końca zapisów elektronicznych opłata startowa wynosi 55 złotych. W dniu zawodów wzrośnie do 70 złotych.

 

Organizatorami zmagań są: Firma Baster Sp. z o.o. w Kaliszu, Klub Biegacza "Baster Team" oraz Gmina Koźminek i Powiat Kaliski, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują starosta kaliski Krzysztof Nosal i wójt gminy Koźminek Iwona Michniewicz.

 

 


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.

iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl