iKalisz.pl reklamy
Dzień Edukacji Narodowej

Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza dla dyrektorów szkół i nauczycieli (zdjęcia)

2021-10-14 10:10:00
Zdjęcie: kalisz.pl/Katarzyna Ciupek
Wiceprezydent Grzegorz Kulawinek wręczył 13 dyrektorom i 42 nauczycielom Nagrody Prezydenta Miasta Kalisza. Spotkanie z wyróżnionymi zorganizowano w środę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Kaliszu.

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej rozpoczął występ artystyczny uczniów, a gości powitała Ewelina Dudek, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Kalisza.

W imieniu prezydenta Krystiana Kinastowskiego oraz własnym pracownikom oświaty dziękował i wyróżnionym gratulował Grzegorz Kulawinek, wiceprezydent Kalisza. - Zawód nauczyciela to piękny zawód. Pewnie przekonują się Państwo o tym na co dzień. Raz w roku rodzice i uczniowie nagradzają nauczycieli za ich pasję i poświęcenie, jednak pedagodzy nie potrzebują poklasku. Najważniejszy jest dla nich szacunek uczniów i rodziców - powiedział wiceprezydent Grzegorz Kulawinek. - Dziękuję wszystkim pracownikom placówek oświatowych, również administracji i obsługi. Dziękuję dyrektorom, którzy wnioskowali o nagrodzenie nauczycieli. Gratuluję i życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji i spełnienia marzeń.

 

Wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych gratulowali - wspólnie z wiceprezydentem Kalisza - Tadeusz Skarżyński, przewodniczący Rady Miasta Kalisza oraz Marian Durlej, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Kalisza.

W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele związków zawodowych oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego.
- Fotorelacja -

Czytaj również

Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU