iKalisz.pl reklamy
Miasto

Najciekawsza świąteczna sklepowa witryna w Kaliszu

Zdjęcie: Juliusz Kowalczyk - KPM

Rusza kolejna edycja konkursu na najciekawiej zaaranżowaną witrynę sklepową o tematyce świątecznej. Wyboru witryny dokonają mieszkańcy Kalisza w głosowaniu internetowym.

Witryny mogą zgłaszać przedsiębiorcy indywidualni - właściciele lokali użytkowych z terenu całego miasta. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Zgłoszenia, czyli zdjęcia witryn o rozdzielczości co najmniej 800x600 px wraz z nazwą lokalu, jego adresem oraz strony lokalu na portalu społecznościowym Facebook.com (o ile lokal takową posiada), należy przesłać do 21 grudnia 2022 roku, do godziny 12:00, pocztą elektroniczną na adres: kpm@um.kalisz.pl, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs na witrynę”. Należy też podać imię, nazwisko i numeru telefonu do osoby odpowiedzialnej za kontakt ws. niniejszego konkursu z ramienia zgłaszanego podmiotu.

 

Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną opublikowane w poście na oficjalnej stronie Miasta Kalisza na portalu społecznościowym Facebook.com: „Kalisz Dopisz swoją historię.” 23 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00. Głosowanie internautów na najpiękniejszą witrynę potrwa do 27 grudnia 2022 roku do godziny 10:00.

 

Pięć zwycięskich witryn zostanie nagrodzonych przez prezydenta Kalisza zestawem upominków miejskich. Organizatorem konkursu jest Miasto Kalisz. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU