iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piłka nożna

Nie tylko z klasą możesz kibicować!

2019-11-04 09:11:00

10 listopada podczas spotkania Lecha Poznań z Koroną Kielce odbędzie się kolejna, czternasta edycja „Kibicuj z Klasą”. Bezpłatny udział w akcji mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych i kółek zainteresowań czy po prostu grup znajomych.

Średnio dwa tysiące młodych kibiców co mecz wspiera Kolejorza z trybun poznańskiego stadionu. Zdecydowanie więcej sympatyków pojawia się podczas naszej akcji „Kibicuj z Klasą”, która jest idealną okazją do wspólnego wyjścia na mecz, skorzystania z wielu atrakcji, które klub przygotowuje na ten dzień, a także do spotkania się ze swoimi piłkarskimi idolami. - Do uczestnictwa w „Kibicuj z  Klasą” zapraszamy nie tylko podopiecznych szkół podstawowych, przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych, ale także młodych kibiców z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych. Warto również podkreślić, że do Poznania na mecze Kolejorza przyjeżdżają ekipy z całej Wielkopolski, ale również z województw ościennych - mówi Arkadiusz Szerłot z działu sprzedaży biletów Lecha Poznań.

Rekord akcji przygotowywanej przez klub padł podczas meczu przyjaźni, w którym Lech podejmował Arkę Gdynia. 25 września 2016 roku trybuny poznańskiego obiektu ugościły 398 grup zrzeszających 18 393 osób. Czternasta edycja naszej akcji zbliża się wielkimi krokami i liczymy, że i tym razem frekwencja dopisze. O jej ważności mówią przede wszystkim piłkarze Kolejorza, dla których doping kilkudziesięciu tysięcy gardeł jest bardzo istotny. - Bardzo fajnie że takie akcje są organizowane, bo dla nas to dobra wiadomość, że tylu kibiców przychodzi na trybuny. Większa publika zawsze motywuje nas do lepszej gry. Mam nadzieję, że takie akcje przekonają młodych kibiców do częstszego przychodzenia na stadion. Nie tylko przy okazji „Kibicuj z Klasą”, ale również za każdym razem kiedy gramy w Poznaniu – mówił po jednej z ostatnich edycji akcji pomocnik niebiesko-białych, Kamil Jóźwiak.

Takie odczucia mają przełożenie przede wszystkim na wyniki osiągane wówczas przez niebiesko-białych. Podczas trzynastu dotychczasowych edycji, lechici odnieśli dziewięć zwycięstw, a czterokrotnie podzielili się punktami z rywalami. Jak będzie podczas starcia z Koroną Kielce? Przekonamy się już 10 listopada!

 

Jak się zgłosić do akcji „Kibicuj z Klasą”?

  • Lech Poznań - wspólnie ze sponsorem akcji Colquimica oraz partnerem honorowym, Panem Witoldem Bańką, Ministrem Sportu i Turystyki - zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia.
  • Grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl. Na maile czekamy do piątku, 8 listopada do godziny 12:00.
  • W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy dedykowany link, pod którym samodzielnie należy uzupełnić dane do biletów, tj. PESEL, imię i nazwisko każdego uczestnika. Po zatwierdzeniu danych przez opiekuna, wydrukujemy bilety, które będzie można odebrać w dniu meczu. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników!
  • Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun.
  • Przygotowany zostanie także parking dla 200 autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań (numer rejestracyjny można dołączyć do zgłoszenia).

 

 

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl