iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję, drugie auto dachowało

Zdjęcie: KM PSP Kalisz/JRG2 Kalisz

W miniony wtorek po godz. 5.00 na ul. Wrocławskiej w Kaliszu doszło do zdarzenia drogowego. Sprawca był nietrzeźwy.

Przybyły na miejsce zdarzenia pierwszy zastęp ustalił, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podróżujący pojazdami opuścili samochody przed przybyciem zastępów straży. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy. Jednocześnie odłączono akumulatory w obu pojazdach. Po wykonaniu czynności przez policję samochody zostały zabrane przez pomoc drogową a pozostałości po kolizji usunięto. Na tym działania zakończono - podaje KM PSP w Kaliszu.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z KM PSP Kalisz i OSP Sulisławice.

Jak wynika z ustaleń policji, 37-latek kierujący citroenem najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego ten dachował.

-  Mężczyzna doprowadził do zderzenia z jadącą przed nim skodą, za kierownicą której siedział 25-letni mężczyzna. Skoda w wyniku tego zdarzenia dachowała na poboczu drogi. Na szczęście w tym przypadku nie doszło do tragedii i nikt z uczestników kolizji nie doznał poważniejszych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie 37-letniego sprawcy kolizji - podaje Komenda Miejska Policji w Kaliszu.







Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU