iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Kalisz

Nominacja dla gry o losach Szolca-Rogozińskiego

2021-06-25 08:06:00

Propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu bije się w konkursie Polish Graphic Design Awards.

Gra "Z Kalisza do Kamerunu", która powstała na zamówienie MBP w Kaliszu, opowiada o przygodach Stefana Szolca-Rogozińskiego, XIX-wiecznego odkrywcy Kamerunu rodem z Kalisza. Została zaprojektowana w stylistyce nawiązującej do ilustracji książkowych, co tworzy pomost pomiędzy światem cyfrowym a rzeczywistym. Współautorem projektu jest warszawskie studio programistyczne Panowie Programiści, które specjalizuje się we współpracy z branżą kultury. Panowie Programiści odpowiadali za zaprogramowanie gry, a za layout, autorskie ilustracje oraz user experience – zespół Sparing Digital Consulting.

 

Teraz niewiele brakuje by internetowa gra "Z Kalisza do Kamerunu. Śladami Stefana Szolca-Rogozińskiego" osiągnęła spektakularny sukces, bowiem otrzymała nominację w prestiżowym konkursie Polish Graphic Design - na najlepsze polskie projekty komunikacji wizualnej. Tu przyszło jej konkurować z "Metamorphosis" spółki Ovid Works, grą opartą o twórczość Franza Kafki.

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w czwartej edycji konkursu Polish Graphic Design Awards odbędzie się 26 czerwca od godziny 16:00 w Komunie Warszawa.

 

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl