iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Nowe boisko dla liceum Asnyka

Zdjęcie: Magdalena Bartnik

Przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka powstanie boisko. Teren wokół niego zostanie zagospodarowany małą architekturą. Boisko będzie gotowe do połowy listopada.

Inwestycja obejmuje budowę boiska o dwuwarstwowej nawierzchni poliuretanowej, montaż tulei do osadzenia słupków do statki do gry w siatkówkę, pomalowania linii boiska i dostawę oraz montaż sprzętu sportowego i małej architektury. Znajdzie się tam m.in. pierwszy w mieście stół do teqballu.

Zadanie realizuje firma Mardo Sport sp. z o.o. z Puszczykowa, której dzisiaj przekazano plac budowy. Koszt inwestycji to 348 tysięcy złotych.

Nierówne asfaltowe boisko, po prawej stronie trawnik, w tle klasycystyczny budynek szkołyPrzedstawiciele wykonawcy i zamawiającego podczas przekazania placu budowy boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu stoją i patrzą w dokumenty. Przedstawiciele wykonawcy i zamawiającego podczas przekazania placu budowy boiska przy I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu stoją na boisku i rozmawiają. Nierówne asfaltowe boisko, na drugim planie dwa duże kasztanowce.

Źródło: Juliusz Kowalczyk - KPM


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU