iKalisz.pl reklamy
Kalisz

„Odjazdowy Bibliotekarz” znów wyruszy!

Filia numer 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu ponownie zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”. Asnykowska książnica organizuje wspólną wycieczkę za miasto w sobotę, 27 maja.

Start rajdu, zaplanowany na godzinę 10:00, tradycyjnie będzie miał miejsce przy pomniku Adama Asnyka na kaliskich plantach. Wojaż na dwóch kołach wiódł będzie trasą z Kalisza do nadleśnictwa Winiary, przez ciekawe, znane i urokliwe przedmieścia naszego miasta. - Odwiedzimy m.in.: Piwonice, Żydów, Lis i Szałe. Będzie to w sumie 18 kilometrów przejażdżki w tempie dostosowanym do wszystkich uczestników rajdu. Meta wycieczki jest zaplanowana w gościnnych progach Nadleśnictwa w Winiarach, gdzie na wszystkich uczestników czeka uczta grillowa oraz konkursy literackie z nagrodami. Wszyscy – w ramach bookcrossingu - otrzymają książkowe podarunki - zachęca Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu.

Zgłoszenia na rajd można składać za pośrednictwem adresu e-mail rowery@mbp.kalisz.pl lub telefonicznie kontaktując się z Filią nr 3 (62 757-59-12) w dniach: poniedziałek ˗ środa w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w czwartki i piątki w godzinach 8-16. Tandem organizatorski, tj. Gabriela Jaśkiewicz oraz Mateusz Halak, czeka na zgłoszenia.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU