iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Peugeotem uderzył w tył BMW i odjechał. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 listopada w Kaliszu.

 

- Do zdarzenia doszło około godz. 14:30 w strefie ruchu w Kaliszu na ul. Poznańskiej 121-131 (parking w rejonie Carrefoura). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem prawdopodobnie marki Peugeot, koloru szarego lub srebrnego, wyjeżdżając z terenu parkingu na ul. Piłsudskiego nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki BMW powodując jego uszkodzenie. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia - informują kaliscy mundurowi.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. - O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania sprawcy zdarzenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU