iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Pięciolatek trafił do szpitala. Czy ten mężczyzna może mieć związek z tym zdarzeniem? Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policją!

Zdjęcie: KMP Kalisz

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o kontakt z policją.

Kaliscy mundurowi prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca na ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna kierujący rowerem, poruszając się po chodniku najechał na 5-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala.

- W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka rowerzysty, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – podkom. Karolem Burkiem tel. 47 77 51 180 - podają kaliscy mundurowi. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) lub na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU