iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Lekkoatletyka

Piotr Goździewicz mistrzem kraju U20, Marcin Małecki trenerem reprezentacji Polski!

2020-09-14 08:09:00

Znakomity występ Piotra Goździewicza w Mistrzostwach Polski w pchnięciu kulą U20, który zdeklasował swoich rywali. A wyśmienita postawa kaliszanina, zaowocowała powołaniem jego klubowego szkoleniowca Marcina Małeckiego na trenera reprezentacji kraju w międzypaństwowym meczu Polska - Czechy.

- Fenomenalny konkurs Piotra w Mistrzostwach Polski U20 w Radomiu. Piotr zdeklasował rywali pchając fenomenalne 20,09 m PB poprawiając o 55 cm rekord życiowy. Wynik ten jest piątym na świecie. Jest to nowy rekord Wielkopolski U20 , rekord Kalisza. Każda z sześciu prób Piotra w konkursie pozwoliła by mu zdobyć złoto - relacjonuje M. Małecki trener kaliskiego teamu miotaczy. - Piotr obronił tytuł mistrzowski udowadniając, że jest niesamowitym sportowcem. Jadąc na mistrzostwa wiedzieliśmy, że forma jest, wskazywały na to wyniki uzyskiwane na treningach - to kolejny przykład że moje, nasze przygotowania w budowaniu formy na docelową imprezę, kolejny raz się potwierdziły. Mnie, jako trenera, buduje ten fakt, że potrafię po raz kolejny przygotować Piotra do najważniejszego w roku startu. Konkurs przebiegał zgodnie z planem. Piotr realizował założenia i na bieżąco poprawiał delikatne aspekty techniczne - zachwala M. Małecki.
 
To 10 medal imprez mistrzowskich (8 medali Mistrzostw Polski i 2 medale imprez międzynarodowych). 
- Jestem niesamowicie dumny z Piotra, to jest nagroda dla niego jak i dla mnie, za tak wiele godzin wyrzeczeń i poświęceń.
 
Ten sukces sprawia, że Piotr Będzie reprezentował Polskę na meczu międzynarodowym w Karpaczu 20 września. 
- Jak jak zawsze chcę podziękować Piotrowi za wiarę w moje umiejętności i realizację planu treningowego. Chcę też podziękować mojej żonie, która mnie wspiera i pomaga i nawet nie wyzywa, że ciągle jestem po za domem. Podziękowania również dla całego klubu UKS 12!
 
Wyśmienita postawa Piotra zaowocowała powołaniem jego klubowego szkoleniowca Marcina Małeckiego na trenera reprezentacji kraju w międzypaństwowym meczu Polska - Czechy. - Nie będę ukrywał, że jest to spełnienie moich marzeń, nagroda za wszystkie wyrzeczenia i ciężką pracę. Mam wielką nadzieję że to pierwsza z wielu imprez z orzełkiem na piersi i obiecuję jeszcze cięższą pracę . Dziękuję moim zawodnikom za wsparcie i w wiarę w to co robimy!

Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl

Fotorelacja
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl