iKalisz.pl reklamy
Biegi

Po raz czwarty ulicami Kalisza

2022-07-06 12:07:00

Po raz czwarty ulicami Kalisza pobiegną uczestnicy Kaliskiego Półmaratonu Nocnego "Bursztynowa Hellena". Biegowa impreza odbędzie się w sobotę, 30 lipca.


Biegacze wyruszą o godz. 22:00 , sprzed Hali Arena na Osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Pobiegną ulicami Księdza Popiełuszki, Armii Krajowej, Al. Wojska Polskiego, Wrocławską z nawrotem za dawnym Ośrodkiem Szkolenia Służby Więziennej, dalej w kierunku Galerii Amber i Szlaku Bursztynowego, i powrót Szlakiem Bursztynowym i ulicą Wrocławską do Hali Arena, gdzie zlokalizowana będzie meta.

W ramach "Bursztynowej Helleny" odbędzie się też klasyfikacja służb mundurowych Policji oraz pracowników "Colian".

Można się jeszcze zapisać na bieg. Zgłoszenia prowadzona są elektronicznie, za pośrednictwem strony www.foxter-sport.pl

W związku z organizowanym Biegiem, w nocy z 30 na 31 lipca - między godz. 22:00 a 1:00 -  mieszkańcy Kalisz muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym, na ulicach którymi pobiegną uczestnicy Bursztynowej Helleny. Ruchem kierować będzie policja.

Organizatorami imprezy jest Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, Miasto Kalisz oraz Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Impreza odbywa się pod patronatem Krystiana Kinastowskiego, prezydenta miasta Kalisza.Czytaj również

AGRO MINERAL PRODUKT
ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA KALISZ
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU