iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Po służbie zatrzymał marketowego złodzieja

To, że policjantem się jest, a nie bywa udowodnił mł. asp. Leszek Biegański policjant Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej. Dzięki błyskawicznej, zdecydowanej reakcji funkcjonariusza będącego po służbie, sprawca kradzieży sklepowej został zatrzymany na gorącym uczynku i ukarany za popełnione wykroczenie.

 

- Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie jednej z galerii handlowych w Kaliszu. Mł. asp. Leszek Biegański, będąc w czasie wolnym od służby zauważył na parkingu przed jednym z marketów budowlanych biegnącego mężczyznę. Uciekiniera ścigał pracownik ochrony sklepu. Policjant domyślając się, że może chodzić o kradzież, postanowił zareagować. Natychmiast ruszył w pieszy pościg. Po około kilometrze udało mu się dogonić i zatrzymać zbiega. Okazało się, że uciekinier to 41-letni mieszkaniec Kalisza. Powodem jego ucieczki była kradzież wiertła o wartości blisko 100 złotych - informuje kaliska policja.

O sytuacji natychmiast został powiadomiony oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, który na miejsce skierował patrol. W związku z popełnionym wykroczeniem sprawca kradzieży został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Skradziony towar wrócił na sklepowe półki.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU