iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Podpalono trzy pojazdy. Mężczyzna widoczny na zdjęciu może mieć związek z tym zdarzeniem

Zdjęcie: KMP Kalisz

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło we wrześniu bieżącego roku w Kaliszu. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę na zdjęciu proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 7 września przy ul. Serbinowskiej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał podpalenia trzech pojazdów zaparkowanych na niestrzeżonym parkingu.

- W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego) - podają mundurowi.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod nr 47 77 51 900 – czynny całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU