iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl

Aktualności z kalisza, wiadomości z Kalisza,

Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Gmina Żelazków

Pół wieku w zdrowiu i chorobie

2021-07-26 08:08:26

26 par małżeńskich z gminy Żelazków obchodziło Złote Gody.

Jubilatom świętującym 50-lecie pożycia małżeńskiego, Sylwiusz Jakubowski wójt gminy Żelazków, wręczył nadane przez Prezydenta RP okolicznościowe medale. Podniosłą chwilę uczczono symboliczną lampką szampana, a z myślą o Jubilatach przygotowano okazały tort. Nie zabrakło życzeń, kwiatów oraz kilku tańców. Niestety ze względu na stan zdrowia w uroczystości nie mogli wziąć udział wszyscy jubilaci.  

 

W gronie dostojnych jubilatów znaleźli się Sabina i Józef Andrzejakowie, Marianna i Henryk Białkowscy, Barbara i Stanisław Dominiakowie, Marianna i Adam Grzelakowie, Magdalena i Zdzisław Galant, Barbara i Jan Jankowscy, Kazimiera i Zenon Kaczmarkowie, Jadwiga i Zygmunt Kaźmierczakowie, Kazimiera i Zenon Koneccy, Henryka i Zdzisław Kubasikowie, Krystyna i Adam Kurek, Krystyna i Czesław Kuświkowie, Zofia i Stanisław Kuświkowie, Zdzisława i Tadeusz Lewandowscy, Marianna i Eugeniusz Łagoda, Anna i Walenty Łaska, Danuta i Bogdan Matysiakowie, Stanisława i Józef Mikołajewscy, Teresa i Roman Pasternakowie, Janina i Józef Pawlakowie, Krystyna i Stanisław Przybylscy, Stanisława i Jerzy Pietrzykowscy, Krystyna i Bronisław Sroczyńscy, Teresa i Stanisław Stawera, Wiesława i Józef Szewczykowie oraz Genowefa i Zdzisław Tomaszewscy.

 

(alf)


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Fotorelacja
Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.


SMOK AUDIO


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl