iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Policja poszukuje świadków dwóch zdarzeń drogowych

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w styczniu w Kaliszu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowców uczestniczących w tych zdarzeniach, proszone są o kontakt z policją.

Do pierwszego zdarzenia doszło 10 stycznia o godz. 4:23 na ul. Kościuszki 1a. - Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem typu bus koloru białego z widocznie zaznaczoną częścią dachu w kolorze żółtym nie zachował bezpiecznej odległości wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Opel Zafira koloru srebrnego. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca - informują kaliscy mundurowi.

Drugie ze zdarzeń miało miejsce 24 stycznia około godziny 7:40 na rondzie Westerplatte, gdzie kierujący pojazdem nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do bocznego zderzenia i uszkodzenia pojazdu marki Peugeot 206, którego kierująca poruszała się ul. Al. Wojska Polskiego, od kierunku Ostrowa Wlkp. w kierunku centrum Kalisza. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tych sprawach, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdów, sprawców tych zdarzeń - podają mundurowi.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU