iKalisz.pl reklamy
Z policji

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego w Kaliszu

Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 1 czerwca w Kaliszu.

Do zdarzenia doszło w godzinach 7:50 – 15:45 na ulicy Asnyka w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nieznanego pojazdu nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Nissan Qashqai koloru czarnego. W chwili zdarzenia nissan zaparkowany był na miejscu parkingowym naprzeciwko gabinetu stomatologicznego.

Sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia. Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 7751 475 lub 47 77 51 460 (sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej) - podaje kaliska policja.

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU