iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Policja prosi o pomoc w identyfikacji zwłok znalezionych w Kanale Bernardyńskim

Zdjęcie: KMP Kalisz

Policjanci pionu kryminalnego prowadzą czynności identyfikacyjne mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione 15 października w Kanale Bernardyńskim. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami zajmującymi się sprawą.

 

Rysopis: wiek ok. 55-60 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, siwiejące; zarost: broda i wąsy siwiejące. Brak znaków szczególnych.

Mężczyzna ubrany w szarą bluzę dresową z napisami w przedniej części na wysokości klatki piersiowej, czarne oblamówki rękawów, kieszeni i kołnierzyka, czarne spodnie sztruksowe, czarne buty siatkowe, niebieskie skarpetki i bielizna. W kieszeni spodni mężczyzny ujawniono pęk kluczy z breloczkiem. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów mogących przyczynić się do jego identyfikacji.

Wstępne ustalenie policjantów wskazują na to, że mężczyzna najprawdopodobniej zamieszkiwał na terenie miasta Kalisza. Niewykluczone, że mógł mieszkać samotnie i nie mieć rodziny.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy przekazywać telefonicznie pod nr tel. 47 775 11 99 lub pocztą elektroniczną na adres miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU