iKalisz.pl reklamy
Kalisz

Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło 25 listopada w Kaliszu. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z mundurowymi.

 

Do zdarzenia doszło w godz. 6:40 - 10:30 na terenie parkingu znajdującego się przy ul. Wojciechowskiego 2. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osoba kierująca nieznanym pojazdem, doprowadziła do uszkodzenia zaparkowanej toyoty aygo, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu, którego kierowca dopuścił się spowodowania wyżej opisanego zdarzenia - podaje kaliska policja.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać sierż. szt. Ewelinie Dębowiak-Korkis, tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU