iKalisz.pl reklamy
Z powiatu

Policjanci proszą o ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 stycznia w Kaliszu. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, prosimy o kontakt.

 

- Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 na ulicy Garncarskiej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel Meriva poruszając się od ul. Stawiszyńskiej w kierunku ul. Warszawskiej nie zachował bezpiecznej odległości wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Volvo. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca - podaje kaliska policja.

- W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy - informują mundurowi.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Źródło: KMP Kalisz

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU