iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kalisz

Pomagamy Karinie!

2019-03-25 14:06:02

Karina Zachara od lat związana jest ze sportem i MKS Kalisz, dlatego sportowcy włączają się do pomocy i to ze światowym rozmachem. W piątek, 5 kwietnia do Opatówka ściągną największe gwiazdy światowej siatkówki.

Życzliwa, oddana pracy i rodzinie, energiczna i zawsze uśmiechnięta. Taka jest Karina Zachara. Potwierdzi to każdy, kto miał z nią jakąkolwiek styczność. A takich ludzi są tysiące, bo Karina od 20 lat związana jest z kaliskim dziennikarstwem, sportem i mediami.

Informacje o jej poważnej chorobie były szokiem dla jej rodziny, przyjaciół i znajomych. Karina nigdy na nic nie narzekała, nie uskarżała się. Tak jest też w tym przypadku. Nawet w starciu z nowotworem, który ją zaatakował nie brak w niej siły do walki i wiary w wygraną.

Karina przechodzi w tej chwili skomplikowane leczenie. Jest pod opieką najlepszych specjalistów. Jednak rak rujnuje nie tylko jej zdrowie, ale i rodzinny budżet. Dlatego osoby z nią związane, z różnych środowisk, organizują zbiórkę pieniężną i kilka wydarzeń, które mają wspomóc Karinę i jej rodzinę. Nie tylko finansowo, ale i duchowo.

Karina od lat związana jest ze sportem i MKS Kalisz, dlatego sportowcy włączają się do pomocy i ze światowym rozmachem. W piątek, 5 kwietnia ściągają do Opatówka największe gwiazdy światowej siatkówki. Specjalnie dla Kariny w meczu „Gramy dla Kariny” zmierzą się ONICO Warszawa i ZAKSA Kędzierzyn Koźle. Mecz organizuje MKS Kalisz i fundacja Klucz, a dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek wspomogą leczenie Kariny Zachary.

Start meczu  o godz. 16.00 w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku. Na parkiecie pojawi się kilku mistrzów świata. Sprzedaż biletów w kwocie 50 zł rusza już od 26 marca w biurze MKS Kalisz. Firmy czy instytucje mogą kupować bilety w większych pakietach i traktować je jako np. prezent dla swoich pracowników.

 

 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iKalisz.pl
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl