iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostkiAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Przedsiębiorczość

Pomyśl o otwarciu sklepu franczyzowego Żabka daje taką możliwość

2019-05-17 09:05:00

Kalisz staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem do prowadzenia własnego biznesu. Widać to na przykładzie sieci Żabka, która otwiera coraz więcej sklepów w naszym mieście i okolicy. Sklepy w nowym formacie, z odmienionym, uśmiechniętym logo prowadzone są przez franczyzobiorców, którzy dzięki wsparciu sieci już na starcie nie muszą się martwić o atrakcyjną lokalizację, towar, umeblowanie czy logistykę - o to wszystko dba franczyzodawca.


Wsparcie na start

 

Rozpoczęcie biznesu przy wsparciu znanej, silnej na rynku marki to łatwiejszy, bezpieczniejszy start na swoim. Dzięki współpracy z siecią franczyzową np. taką jak Żabka każdy franczyzobiorca ma zapewnioną kompleksową pomoc w zakresie uruchomienia placówki – weryfikuje lokalizację pod kątem natężenia ruchu i potencjalnych przychodów, wynajmuje lokal oraz zapewnia wyposażenie i zatowarowanie sklepu. Aby przystąpić do sieci, nie trzeba nawet mieć doświadczenia w handlu – wystarczy gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej. Żabka zajmie się przygotowaniem przyszłych franczyzobiorców do pracy w nowej roli. Potwierdza to przykład pana Adama, który jest właścicielem sklepu w Kaliszu.

 

– Moje początki zrodziły mi się w głowie jeszcze jak mieszkałem w Rotterdamie. Chciałem wrócić do Polski i założyć coś własnego. Nie miałem wtedy żadnego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wtedy też wpadłem na pomysł... A jakby tak franczyza? Po wielu rozmowach z różnymi firmami po powrocie do Polski zdecydowałem, że to będzie Żabka. Zdecydowałem tak, ponieważ nikt inny nie daje tak wiele z siebie we współpracy – wspomina Adam Różański, franczyzobiorca z Kalisza. – Franczyza Żabki to świetny pomysł na pierwszy biznes, zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy nie mają  doświadczenia w zarządzaniu własnym biznesem – dodaje.

 

Prowadzenie firmy wymaga zaangażowania, własnej pracy, inicjatywy i dobrych chęci. Ważne, że nie trzeba zaczynać od podstaw, a we wszystkich formalnościach pomoże sieć, której zależy na rozwoju każdej placówki. Franczyzobiorcy przez pierwszych sześć miesięcy mają zapewnione 12 tys. złotych podstawowego przychodu oraz dodatkowe 3 tys. złotych miesięcznie. Po stronie Franczyzobiorcy jest inwestycja na poziomie około 5000 zł, z której środki zostaną wykorzystane na zakup kasy fiskalnej, koncesji czy pokrycie pierwszych kosztów związanych z zatrudnieniem.

 

– Sieć Żabka szkoli franczyzobiorców, jak dobrze prowadzić sklep, jak zarządzać nim i personelem. Cenię kontakt z pracownikami sieci, którzy zawsze służą pomocą w razie potrzeby, więc żaden z franczyzobiorców nie powinien czuć się pozostawionym samemu sobie. Żabka na co dzień wspiera mnie w wielu kwestiach, dlatego mogę skoncentrować się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu sklepu – opowiada Adam Różański.

 

Żabka pomaga również franczyzobiorcom w działaniach marketingowych oraz dostarcza rozwiązania IT, które usprawniają zarządzanie biznesem, czego przykładem jest aplikacja frappka. To narzędzie stworzone dla i z myślą o franczyzobiorcach. Dzięki niej przedsiębiorcy mogą na bieżąco monitorować wyniki sprzedaży w swoich placówkach, generować symulację przychodów czy rozliczenia finansowe.

 

– Współpraca z Żabką daje mi wiele. Począwszy od większych zarobków skończywszy na coraz większym doświadczeniu, a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Największą satysfakcje mam z faktu, że jestem przedsiębiorcą i mam własny biznes– podsumowuje Adam Różański.

 

Szczegóły dotyczące franczyzy w ramach sieci Żabka można znaleźć na stronie: www.franczyza.zabka.pl
 
Źródło: Artykuł sponsorowany


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl