iKalisz.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iKalisz.pl


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Kaliszu.

Sportowe wydarzenia z powiatu kaliskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu kaliskiego.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu kaliskiego.iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piłka nożna

Porażka juniorów starszych KKS-u Kalisz (wideo)

2019-06-18 07:06:00

W pierwszym meczu o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Kakaesiacy przegrali na własnym obiekcie 1:2 z Błękitnymi Wronki. Mimo to młodzi kaliszanie pokazali się z bardzo dobrej strony i nie stoją na straconej pozycji przed rewanżem, który w poniedziałek odbędzie się na boisku w Popowie.

W spotkanie lepiej weszli przyjezdni, którzy już w pierwszej minucie obili poprzeczkę bramki strzeżonej przez Krystiana Pawlaka. Kaliszanie z minuty na minutę prezentowali się jednak coraz lepiej, czego efektem była bramka zdobyta przez Igora Kossowskiego.

- Od samego początku było widać napięcie w naszych szeregach. Ciężar gatunkowy za bardzo siedział niektórym zawodnikom w głowach, jednak w miarę upływu czasu zobaczyliśmy, że i rywale nie są nieomylni i również popełniają błędy - powiedział trener Kiełbik.

Niestety, w drugim kwadransie to oni okazali się skuteczniejsi, a piłkę w kaliskiej bramce lokowali kolejno Kamil Wamberski i Maciej Sanocki. Ambitnie walczący Kakaesiacy do samego końca starali się doprowadzić do remisu, jedna nie znaleźli już recepty na pokonanie bramkarza Błękitnych.

- Przeciwnik wygrał, ale ja mimo tego widziałem na boisku drużynę. Chłopacy włożyli w ten mecz całe serce i trzeba pamiętać, że to dopiero pierwsza połowa tej rozgrywki. Popełniliśmy kilka błędów, ale z każdej lekcji wyciągam wnioski i z Popowa bez względu na wynik na pewno wrócimy z podniesioną głową - zakończył trener juniorów starszych.

Rewanż odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18.00 na boisku w Popowie, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna Błękitnych.

 

Gole z meczu KKS Kalisz - Błękitni Wronki:

 

KKS Kalisz - Błękitni Wronki 2:1 (2:1)

1:0 Igor Kossowski 8. min, 1:1 Kamil Wamberski 18. min, 1:2 Maciej Sanocki 24. min

 

KKS Kalisz: Krystian Pawlak - Michał Zemfler (75. Mateusz Kościelak), Szymon Janczak (87. Bartłomiej Trzciński), Michał Gramczewski, Bartłomiej Woźniakowski, Patryk Kawecki, Igor Kossowski, Mateusz Indraszczyk, Wiktor Matysiak, Patryk Nowak - Dawid Cichorek

Błękitni Wronki: Tymoteusz Czerwiński - Maciej Wachowiak (85. Michał Budaj), Hubert Sochalski, Nikodem Biliński, Damian Derdziak (55. Jakub Fatyga), Maciej Mikołajczyk, Klaudiusz Milachowski (60. Dawid Kwaschnik), Kamil Wamberski, Bartosz Jaworski (80. Michał Masłek), Maciej Sanocki (70. Maciej Kubiak), Eryk Furman (75. Oskar Wyrwa)

Żółte kartki: Oskar Wyrwa (Błękitni)
Sędziowie: Dawid Matyniak oraz Krzysztof Orszulak, Dariusz Nawrot

 

 Fotorelacja
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Kaliszu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Kaliszu i okolicy.iKalisz.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikalisz.pl