iKalisz.pl reklamy
Tenis ziemny

Porażka kaliskiego teamu

W 4. kolejce LOTTO SuperLIGI AZS TENIS Poznań był blisko sprawienia sensacji, przegrywając w dramatycznych okolicznościach z KS Górnik Bytom 3:4. Porażki ponieśli WKS Grunwald Poznań oraz OSAVI TENNIS TEAM Kalisz.

W spotkaniu kolejki BKT Advantage Bielsko-Biała nie miał litości dla OSAVI TENNIS TEAM Kalisz. Z uwagi na mecz dnia zmagania na Śląsku rozpoczął pojedynek deblowy kobiet.

Duet gospodarzy – Katarzyna Kawa/Maja Chwalińska „zmiótł” z kortu z czeską parę Sulcova/Kubanova 6:1, 6:0. W rozgrywanym równolegle meczu panów Słowak Jozef Kovalik z BKT, zwycięzca Pekao Szczecin Open z 2019, nie pozostawił złudzeń Piotrowi Gryńkowskiemu, zwyciężając 6:0, 6:3. Karolina Kubanova ponownie wyszła na kort w singlu i powetowała sobie porażkę z meczu deblowego. W pojedynku z rodaczką Lindą Klimovicovą prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Po pierwszym secie przegranym do zera, w kolejnych dwóch partiach górą była zawodniczka z Kalisza, wygrywając 0:6, 6:4, 11-9. Przy stanie 2:1 dla BKT rozegrany został Mecz Dnia. Doświadczona Katarzyna Kawa dała prawdziwą lekcję tenisa Czeszce Julie Struplovej – 6:1, 6:0. Kluczowy dla całego spotkania okazał się mecz Filipa Peliwo z Bielsko-Białej z Czechem Petrem Michnevem, który wygrał ten pierwszy 1:6, 6:3, 10-8.

W kończącym całodniowe zmagania pojedynku deblowym panów gospodarze wystawili utalentowany duet Jędrzejczak/Poljak, który pokonał doświadczoną parę Gryńkowski/Michnev 7:6 (4), 6:3. Ostatecznie trzy punkty zostały na Śląsku po zwycięstwie 5:1.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

eriko mobilny żuraw
Praca
POLUB NAS NA FACEBOOKU